اخبار مهم:
يکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱   ۲۱:۰۷
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰
در جلسه 500 شورای نظارت بر سازمان صدا وسیما با رای اعضای شورا محمد حسین صفار هرندی بعنوان رئیس و محمد جواد لاریجانی بعنوان نایب رئیس شورا انتخاب شدند .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
در جلسه 500 روز دوشنبه 13 دی ماه 1400 که با حضور نمایندگان قوای سه گانه در محل دبیرخانه شورای نظارت برگزار شد ، رئیس و نایب رئیس شورا از سوی اعضا انتخاب شدند .

در این جلسه ضمن معارفه حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق و آقایان دکتر محمد حسین صفار هرندی و دکتر محمد مهدی اسماعیلی که اخیرا به احکام روسای قوه قضائیه و مجریه به عنوان نمایندگان جدید این قوا در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما انتخاب شدند ، انتخابات هیئت رئیسه شورا با حضور تمامی اعضا برگزار شد .

در این جلسه آقای دکتر محمد حسین صفار هرندی بعنوان رئیس و آقای دکتر محمد جواد لاریجانی بعنوان نایب رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما انتخاب شدند .

در حال حاضر آقایان محمد جواد لاریجانی و حجت الاسلام محمد مصدق بعنوان نمایندگان قوه قضائیه ، آقایان محمد حسین صفار هرندی و محمد مهدی اسماعیلی بعنوان نمایندگان قوه مجریه و آقایان بیژن نوباوه وطن و سید احسان قاضی زاده هاشمی بعنوان نمایندگان قوه مقننه ، اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا  و سیما را تشکیل می دهند .
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: