اخبار مهم:
جمعه ۰۲ مهر ۱۴۰۰   ۰۷:۰۷
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۷۴۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۴
اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما ، انتصاب حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای به ریاست قوه قضائیه از سوی رهبر فرزانه انقلاب را به ایشان تبریک گفتند .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما در پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای به ریاست قوه قضائیه را به ایشان تبریک گفتند .
در این پیام آمده است :

 
حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای محسنی اژه ای

با سلام و احترام ؛ 
 بدینوسیله حسن اعتماد رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ، در انتصاب حضرتعالی بعنوان ریاست قوه قضائیه را به محضرتان تبریک عرض می‌کنیم.
بی‌شک این حسن انتخاب بر اساس توانمندی‌ها وشایستگی ها و نیز سالها تجربه مفیدو ‌موثر  جنابعالی در مناصب مختلف در قوه قضائیه بوده است. 
 آرزومندیم تا در این جایگاه نیز همچون گذشته منشا خدمتات ارزشمند در جهت تحقق عدالت قضایی و احقاق حقوق عامه  بوده و دراستمرار تحول موردنظر ولی امرمسلمین در قوه قضاییه وتعمیق و تقویت اعتماد عمومی بیش از پیش موفق  باشید .

اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما
محمد جواد لاریجانی
حسام الدین آشنا
علیرضا معزی 
بیژن نوباوه وطن
سیداحسان قاضی زاده
و
محمد حسین صوفی
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: