ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
آقایان سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس و بیژن نوباوه وطن نماینده مردم تهران ، ری و شمیرانات بعنوان نمایندگان جدید قوه مقننه در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما انتخاب شدند .
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه 12 مرداد 1399 ، سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس را با ۱۱۴ رای و بیژن نوباوه وطن نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی را با ۱۴۲ رای از ۲۲۰ رای ماخوذه به عنوان اعضای جدید شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای انتخاب کردند .
پیش از این غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس نمایندگان قوه مقننه در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما بودند .
در حال حاضر حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای و محمد جواد لاریجانی از قوه قضائیه و حسام الدین آشنا و علیرضا معزی از قوه مجریه اعضای شورای نظارت را تشکیل می دهند .
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: