ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۷۰۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸
جلسه شورای نظارت با موضوع بررسی نحوه پوشش خبری حادثه سیل اخیر در برخی از استان های کشور با حضور نمایندگان قوای قضائیه ، مجریه و مقننه و همچنین معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین اژه ای تشکیل شد .
جلسه 459 شورای نظارت با موضوع بررسی نحوه پوشش خبری حادثه سیل اخیر در برخی از استان های کشور با حضور نمایندگان قوای قضائیه ، مجریه و مقننه و همچنین معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین اژه ای در محل دبیرخانه شورای نظارت تشکیل شد .
در این جلسه که معاون سیاسی سازمان صدا و سیما و مدیر شبکه خبر و برخی از مدیران معاونت سیاسی حضور داشتند ، گزارشی از اقدامات ، عملکرد و برنامه های آینده این معاونت با موضوع سیلاب اخیر کشور ارائه شد .
مجید آخوندی معاون سیاسی سازمان صدا و سیما با اعلام اینکه بارش های فروردین ماه از لحاظ حجم و میزان فراگیری در استان های مختلف بی سابقه بوده است خاطر نشان کرد : با وجود پیش بینی های به عمل نیامده از سوی دستگاه های مرتبط با سیل ، رسانه ملی توانست ضمن بسیج امکانات و تجهیز منابع ، با استفاده از نیروهای موجود در شهرستان ها ، استانها و مرکز ، اخبار مرتبط با سیل در استان های درگیر را پوشش رسانه ای دهد و عملکرد نهادهای مختلف و گروه های جهادی و مردمی و همچنین وحدت و یکپارچگی کشور را در خلق حماسه کمک های مردمی را به تصویر بکشد .
وی انعکاس هشدارهای ستاد مدیریت بحران کشور و عملکرد سازمان ها و نهادهای مرتبط با سیل را از دیگر اقدامات رسانه ملی اعلام و اظهار داشت در مناطق سیل زده سعی کردیم مشکلات و کمبود های مردم را به گوش مسئولان مربوطه برسانیم .
معاون سیاسی صدا و سیما گام بعدی رسانه ملی را انعکاس فعالیت های بازسازی و سازندگی مناطق سیل زده و نیز پیگیری تعهدات و وعده های مسئولان اجرایی کشور به مردم این مناطق اعلام و اظهار امیدواری کرد رسانه ملی در این مرحله نیز به اهداف مد نظر دست یابد .
در ادامه این نشست اعضای شورای نظارت نیز ضمن بیان دیدگاه ها و نظرات خود ، از عملکرد صدا وسیما در پوشش خبری حادثه سیل اخیر در برخی استان های کشور تقدیر و بر ضرورت انعکاس فعالیت های دستگاه های دولتی و اقدامات خیرخواهانه مردمی در کمک به مردم مناطق سیل زده و بازسازی این مناطق و همچنین انعکاس اقدامات دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی کشور به طور مستمر تاکید نمودند .
بیان ثمرات و نتایج خوب بارش های آسمانی اخیر در رسانه ملی از موضوعات دیگری بود که اعضای شورای نظارت بر آن تاکید داشتند . 
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: