اخبار مهم:
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹   ۱۰:۰۴
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
برنامه نگاه یک شبکه یک بررسی و ارزیابی شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
برنامه زنده « نگاه  1»  کاری از گروه سیاسی شبکه 1 سیما است که هر هفته ، شنبه شب ها حدود ساعت 23:15  پخش می شود.
مدت زمان این برنامه به طور تقریبی 75 دقیقه می باشد که موضوعات مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و ... در آن مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد.
از آنجا که برنامه نگاه 1 از با سابقه ترین برنامه های گفتگو محور سیما می باشد این گزارش به بررسی و ارزیابی این برنامه در بازه زمانی سه ماهه مرداد، شهریور و مهر 1397 می پردازد.
تنوع و پرداختن به موضوعات مختلف ، به روز بودن و الویت رسانه ای داشتن موضوع انتخاب شده در این برنامه به روشنی مشاهده می شود.
 در کنار این تنوع ، حجم زیادی از موضوعات به مباحث اقتصادی اختصاص یافته است که وضعیت اقتصادی کشور در ماه های اخیر و نا به سامانی ناشی از تلاطم در حوزه ارز و سکه مورد توجه قرار گرفته است .
از نقاط قابل توجه در این برنامه پرداختن به مسائل اقتصادی از منظرهای مختلف بوده است.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: