اخبار مهم:
سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹   ۱۶:۰۵
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
عملکرد معاونت سیاسی رسانه ملی در هفته دولت بررسی شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
این ارزیابی با رصد بخش های خبری ساعت 14 و 21 شبکه 1 سیما، بخش های خبری ساعت 20:30 و 22:30 شبکه 2 سیما ، بخش خبری ساعت 22 شبکه 3 سیما ، بخش خبری ساعت 24 شبکه 5 سیما و سه بخش خبری مشروح ساعت 9، 13 و 19 شبکه خبر به همراه سایر برنامه های این شبکه در بازه زمانی 2/6/97 تا 8/6/97 انجام شده است.
افزون بر بخش های خبری ذکرشده برنامه های گفتگو محور شامل تیتر امشب شبکه خبر ، گفتگوی 18:30 شبکه خبر ، «روی خط خبر» شبکه خبر ، گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 سیما ، نگاه 1 شبکه 1 سیما و موارد پخش زندۀ مربوط به فعالیت ها و نشست های مسئولین دولتی ، وزراء و معاونین آنها نیز از جمله مواردی است که در این گزارش مورد ارزیابی قرار گرفته است.
این ارزیابی نشان می دهد که سازمان صدا و سیما (در شبکه های مختلف سراسری و استانیِ رادیویی و تلویزیونی خود) زمان زیادی را به بازتاب عملکرد دولت اختصاص داده است.
این امر کاری لازم است ، بدین دلیل که مردم را از خدمات دولت به کشور مطلع می کند و همانگونه که همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده است در جامعه امیدآفرینی میکند.
در عین حال ضروری است که صدا و سیما بازنمایی دستاوردهای دولت را در چارچوب مشخصی انجام دهد ؛ این چارچوب باید غیرکلیشه ای، نوآورانه ، مبتنی بر توجه به گفتمان انقلاب اسلامی ، وظایف قانونی دولت ، سیاست های کلی نظام در حوزه های مختلف و واقعیت های اقتصادی کنونی کشور باشد.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: