اخبار مهم:
جمعه ۰۲ مهر ۱۴۰۰   ۰۵:۰۷
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
عملکرد سیما در هفته دفاع مقدس تحلیل و بررسی شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
دراين گزارش در سال جاري حجم زيادي از ويژه برنامه هاي هفته دفاع مقدس تكراري ، تأميني و آرشيوي بوده اند و برنامه هاي توليدي نسبتاً اندك بوده است.
به علاوه خلاقيت چنداني نيز در ساخت ويژه برنامه هاي توليدي مشاهده نمي شود و بيشتر برنامه ها به سبك و ساختار كليشه هاي رايج گذشته توليد شده اند.
شبکه‌های یک ، دو ، سه ، پنج ، نمایش ، تماشا و آی‌فیلم فارسی در هفته‌ی دفاع مقدس سال 1397 از جهت تدارک برنامه‌های نمایشی (فیلم و سریال)‌ موردبررسی قرار گرفته‌اند و پس از تحلیل توصیفی از عملکرد این شبکه‌ها و از خلال این بررسی،‌ عملکرد کلی سیما در حوزه‌ی آثار نمایشی در هفته‌ی دفاع مقدس موردقضاوت قرار گرفته است.
در مجموع به نظر می‌رسد سیما برای مناسبت هفته‌ی دفاع مقدس در حوزه‌ی نمایشی برنامه‌ریزی خاصی نداشته و به پخش آثار تکراری و یک اثر ضعیف اکتفا کرده است.
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: