اخبار مهم:
يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸   ۱۱:۰۴
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
جلسه 440 شورای نظارت با حضور آقای قدیمی معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما برگزار شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
جلسه شماره 440 شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما با حضور نمایندگان قوا و با حضور آقای قدیمی معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما برگزار شد .

در این جلسه اعضای شورای نظارت در جریان اقدامات ، برنامه ها و اهداف معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما قرار گرفتند .

در این جلسه آقای قدیمی معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما ساماندهی و مدیریت اثر بخش محتوا و سرویس رسانه ملی در فضای مجازی ، مرجعیت محتوایی در فضای مجازی کشور ، تولید و توزیع محتوا و نقش آفرینی در شبکه های اجتماعی و همچنین فرهنگ سازی و ارتقای سواد فضای مجازی را از اهم اهداف معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما دانست .

ایشان توسعه ، نصب و راه اندازی تلویزیون تعاملی در کشور ، توسعه بازار محتوا و آرشیو دیجیتالی و همچنین ایجاد ظرفیتهای ممیزی برای محتوای ضبط شده ، خطی و زنده ، و محتوای ارزش افزوده را از راهبردهای مهم پنج سال آینده سازمان صدا و سیما توصیف نمود .

توسعه کمی و کیفی پیام رسان سروش ، ساماندهی و توسعه وب سایت های سازمان صدا و سیما و ساماندهی اپلیکشن های سازمان و همچنین ارتقاء سهم تولید در فضای مجازی توسط سازمان صدا و سیما از دیگر برنامه ها و اهداف رسانه ملی در حوزه فضای مجازی می باشد .

با توجه به توسعه روز افزون و حرکت شتابان در عرصه فضای مجازی و ضرورت حضور موثر و نیز مدیریت جدی در این فضا ، اعضای شورای نظارت نظرات ، پیشنهادات و دیدگاه های خویش را برای اداره بهینه و مطلوب معاونت فضای مجازی ارائه نمودند و مقرر گردید برای شناخت بیشتر و آگاهی از اقدامات معاونت ؛ جلسه آینده شورا در محل معاونت فضای مجازی تشکیل شود .

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: