اخبار مهم:
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷   ۱۱:۱۰
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۵۷۵
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
جلسه 438 شورای نظارت با حضور دکتر رضی معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما برگزار شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
جلسه شماره 438 شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما با حضور نمایندگان قوا و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای و با حضور دکتر حسین رضی معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما برگزار شد .

در این جلسه در خصوص سیاست گذاری ها و برنامه های سالجاری و آینده سازمان صدا و سیما بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

اعضای شورای نظارت بر حمایت و پشتیبانی خود در اجرای دقیق برنامه های سازمان صدا و سیما که متاثر از اسناد بالادستی شامل رهنمودهای مقام معظم رهبری و مفاد قانون اساسی است تاکید نمودند و کماکان توقع شورا را از سیاست گذاران و برنامه ریزان سازمان ، تحقق جدی و دقیق اسناد بالادستی خواندند .

در ادامه جلسه به تنوع و حجم زیاد آگهی های بازگانی اشاره شد که به کیفیت پیام رسانی سازمان صدا و سیما آسیب می زند و می بایست برای مهندسی پخش پیام های بازرگانی تمهدیات ویژه ای در نظر گرفت .

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما از آماده شدن برنامه 5 ساله سازمان خبر داد و اعلام کرد که بزودی این برنامه جهت اجرا به بخشهای مختلف سازمان ابلاغ خواهد شد .

همچنین برای استفاده بهینه از بودجه و درآمدهای سازمان مقرر گردید ، سازمان مدل جدیدی از بودجه ریزی و درآمد ، تامین اعتبار و هزینه ، تدوین و به مراجع مربوطه از جمله به شورای نظارت اعلام نماید .

بدیهی است شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما نیز برای تدوین این مدل و پیگیری آن همکاری خواهد داشت .
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: