اخبار مهم:
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷   ۰۳:۰۳
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۵۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
جلسه مشورتی برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی برگزار و مقرر شد امسال چهره‌های قرآنی رسانه ملی تجلیل و مسابقه فیلم کوتاه ۱۱۴ ثانیه‌ای برگزار شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:

به گزارش خبرنگاری فارس به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جلسه مشورتی برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه کارمندان رسانه ملی با حضور محمد‌حسین محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و مهدی یوسف مدیر امور فرهنگی اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهدی یوسف دبیر برگزاری این مسابقات ضمن ارائه توضیحاتی درمورد نحوه برگزاری مسابقات قرآن کارکنان رسانه ملی در بخش عمومی، به بخش‌های جنبی این مسابقات از قبیل: تجلیل از مفاخر قرآنی رسانه و برگزاری مسابقه فیلم کوتاه 114 ثانیه‌ای اشاره کرد.

در ادامه محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به نقاط تلاقی این مسابقات با طرح فراگیر قرآنی بشارت 1451 اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه این طرح قرآنی هم‌اکنون در رسانه ملی با محوریت سوره‌های ملک و واقعه در حال برگزاری است، می‌شود محوریت بخش‌های حفظ و مفاهیم و همچنین پژوهش را این دو سوره قرار داد.

وی همچنین در خصوص تجلیل از عناصر قرآنی رسانه ملی افرادی را پیشنهاد کرد.

در انتها مقرر شد برای هماهنگی بیشتر جلساتی با حضور مدیران و کارشناسان قرآنی رسانه ملی برگزار شود.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: