اخبار مهم:
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷   ۰۳:۰۳
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۵۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۷
نشست صمیمانه کارکنان شورای نظارت با دبیر محترم شورا ، آقای دکتر صوفی همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) و سلاله پاکش امام خمینی (ره ) برگزار شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) و امام خمینی (ره ) نشست صمیمانه کارکنان شورای نظارت با دبیر محترم شورا جناب آقای دکتر صوفی امروز و در محل دبیرخانه شورا برگزار شد .

در این جلسه پس از قرائت قرآن و مدیحه سرایی بانوی دو عالم حضرت صدیقه طاهره (س) جناب آقای دکتر صوفی ضمن تقدیر از زحمات همکاران در سال گذشته ، روند شورای نظارت در سال 1395 را در ایفای وظایف قانونی خود روند رو به رشد و قابل قبولی توصیف نموده و دستیابی به اهداف و برنامه های پیش بینی شده در ابتدای سال را یک موفقیت بر شمردند که باعث رضایت اعضای شورا و نمایندگان قوا نیز گردیده است .

ایشان با تاکید بر اهمیت افزایش کمی و کیفی گزارشات ، ابتکار ، خلاقیت و نوآوری و همچنین سرعت و دقت در اقدامات را از شاخصه های دستیابی به این موفقیت دانستند  .

عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما ، مدیریت جهادی و تفکر انقلابی را لازمه ی اصلی پیشرفت دانستند که مدل و الگوی موفق آن را در ایام دفاع مقدس و گذر از پیچ های تاریخی ایام پس از انقلاب اسلامی شاهد بوده ایم .

دکتر صوفی  ضمن ابراز امیدواری در انجام موفق وظایف قانونی شورا در سال آینده ، حضور موثر تر شورا در اقدامات و تصمیمات رسانه ملی را در سال آینده یکی از اهداف مهم بیان نمودند .

در ادامه این جلسه مدیران و کارکنان شورا به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پیرامون مسائل مختلف پرداختند .
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: