اخبار مهم:
جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱   ۲۱:۰۴
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۴۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید برگزار شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با حضور چهره های صاحبنظر این حوزه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما در محل دبیرخانه شورا برگزار گردید .
در این نشست که با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و صاحبنظران حوزه ارتباطات و رسانه بر روند نظارت بر  تولیدات رسانه ای برگزار شد ، اساتید و کارشناسان هر یک دیدگاه ها و نظرات خود را در موضوع نحوه نظارت بر سیاستها ، برنامه ها ، اقدامات و تولیدات رسانه ملی شرح داده و برگزاری این نشست ها را در راستای بهره گیری از نگاه علمی بر نظارت ها مثبت ارزیابی نمودند .
در این نشست اساتید و صاحبنظرانی چون سرکار خانم ها دکتر اعظم راودراد و دکتر ویدا همراز و آقایان دکتر احمد ضابطی جهرمی ، دکتر مهدی منتظر قائم ، دکتر کیومرث اشتریان ، دکتر عبدالحسین کلانتری ، دکتر محسن بنی هاشمی ، دکتر عبدالله بیچرانلو ، دکتر سید مهدی شریفی و دکتر شهاب اسفندیاری حضور داشتند .نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: