اخبار مهم:
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹   ۰۳:۱۲
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
گفتگو با امین زندگانی

امین زندگانی بازیگر نقش مهدی در «همه چیز آنجاست» این نقش را از جمله شخصیت‌هایی دانست که خلاف مسیر همه حرکت می‌کند و تلاش دارد همه افراد را در یک نقطه جمع کند.


امين زندگاني درباره بازي در مجموعه تلويزيوني «همه چيز آنجاست» به خبرنگار مهر گفت: يکي از امتيازهاي اين سريال پخش هر شبي آن است اما لازم است تماشاگران صبور باشند و 2، 3 قسمت ابتدايي را با مجموعه همراه باشند تا با قصه ارتباط برقرار کنند. فکر مي‌کنم اين سريال از جمله کارهايي است که بينندگان داستانش را دوست خواهند داشت.

وي درباره ويژگي‌هاي نقش خود توضيح داد: مهدي در طول داستان در بحران‌هايي قرار مي‌گيرد اما خطر بزرگي تهديدش نمي‌کند و بيشتر درگير رابطه از هم پاشيده‌اي است.

زندگاني ادامه داد: ما معمولا به حرکت دوراني توجه داريم. در اين سريال هم بسياري از شخصيت‌ها گويي دنبال حل مساله نيستند بلکه بيشتر مي‌خواهند مساله را تکرار کنند.

اين بازيگر تأکيد کرد: در بين اين آدم‌ها مهدي تلاش دارد تا خلاف مسير همه حرکت کند و افراد را در نقطه‌اي دوباره به هم برساند. به نظرم اين سريال داستاني رئال و خانوادگي دارد و همين توجه بيننده را جلب خواهد کرد.

مجموعه تلويزيوني «همه چيز آنجاست» به کارگرداني شهرام شاه‌حسيني از 15 آذر از شبکه سه پخش مي‌شود.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: