اخبار مهم:
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹   ۰۲:۱۲
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
گفت‌وگو با ويشکا آسايش

ویشکا آسایش که پس از گذشت پنج سال با سریال «پرده‌نشین» بهروز شعیبی به تلویزیون بازگشته است، درباره سال‌های دوری‌اش از تلویزیون، حضور در سریال «پرده‌نشین»، خاطراتش از سریال «امام علی (ع)» و همچنین ایفای نقش قطام در این مجموعه تاریخی گفت.


ويشکا آسايش در گفت‌وگويي با خبرنگار سرويس تلويزيون و راديو ايسنا، ابتدا به حضورش در سريال در حال پخش «پرده‌نشين» اشاره کرد و يادآور شد: از اينکه در سريال «پرده‌نشين» حضور دارم، خوشحالم. به ويژه وقتي سريال را مي‌بينم بيشتر لذت مي‌برم و از همان ابتدا هم مطمئن بودم که «پرده‌نشين» يک کار خوب و متفاوتي خواهد شد.

وي ادامه داد: سريال «پرده‌نشين» علي‌رغم داشتن قصه‌اي جذاب، عوامل خوبي به همراه داشت و در کل تجربه خوبي برايم بود. به ويژه کارگردان سريال، آقاي شعيبي که بسيار حرفه‌اي کار مي کند. زماني که يک کارگردان به همراه عوامل خوب کار گروهي هماهنگي با يکديگر داشته باشند، طبيعتا بازيگران هم خودشان را با گروه هماهنگ مي‌کنند و در نتيجه يک کار گروهي خوب، يکدست و اثرگذار از آب درمي‌آيد.

بازيگر نقش هدي در سريال «پرده‌نشين» همچنين بيان کرد:‌ سريال «پرده‌نشين» قصه خوبي را روايت مي‌کند. وقتي يک کار قصه خوبي داشته باشد، قطعا با استقبال خوبي هم روبه‌رو مي‌شود و مردم جذب آن مي‌شوند.

چرا تفاوت سني هدي و دخترش در «پرده‌نشين» واقعي به نظر نمي‌رسد

او سپس در پاسخ به اينکه به نظر مي‌رسد در سريال «پرده نشين» تفاوت سني هدي و دخترش به لحاظ انتخاب بازيگر واقعي به نظر نمي‌رسد، خودتان نظرتان چيست؟ خاطرنشان کرد: قرار بود تفاوت سني من و دخترم در تصوير به شکلي دربيايد که من زود ازدواج کرده‌ام و بچه‌دار شده‌ام و قصه به نحوي عنوان شود که چون من زود ازدواج کردم باورش براي خيلي‌ها سخت است که دختر بزرگي داشته باشم. حتي در بخشي از داستان هم گفته مي‌شود که من و دخترم مثل دو خواهر هستيم.

بازيگر نقش هدي در «پرده‌نشين» همچنين درخصوص تفاوت نوع پوشش خودش و دخترش در سريال که بعضا هم در واقعيت‌ و هم در سريال‌ها کمتر با اين مساله مواجه بوده‌ايم، توضيح داد: در اين سريال به دليل اينکه من به عنوان بازيگر نقش هدي سال‌ها از ايران رفته بودم و در سن کم کشورم را ترک کرده بودم و دخترم مائده در يک خانواده سنتي بزرگ شده بود، روي اين مسئله تاکيد شد به همين خاطر است که مادر، حجابش با دختر تفاوت دارد.

 هميشه کارهاي تاريخي را دوست داشتم

آسايش در بخشي ديگر از گفت‌وگوي خود با ايسنا درخصوص علاقه‌اش به کارهاي تاريخي اظهار کرد: کارهايي که طي اين سال‌ها در حوزه تلويزيون انجام دادم، تاريخي بودند و آن هم به خاطر علاقه‌اي است که به کارهاي تاريخي دارم؛ چراکه معتقدم کارهاي تاريخي به لحاظ فضا و قصه‌سازي خيلي جذاب‌تر هستند؛ شخصا در کارهاي تاريخي چيزهاي زيادي از جمله شمشيربازي، اسب‌سواري و... ياد گرفتم که هميشه برايم جذابيت داشتند.

 اين بازيگر سينما و تلويزيون سپس مطرح کرد: اصولا زمان کارهاي تلويزيوني به دليل طولاني بودنشان، بيشتر است و با موقعيت زندگي‌ام سازگاري ندارد و يا اينکه بعضا پيشنهادهايي که در حوزه تلويزيون مي‌شد را دوست نداشتم اما با اين حال نمي‌شود گفت چون کارهاي تلويزيوني طولاني‌تر هستند و يا قصه‌هاي خوبي ندارند، در تلويزيون کمتر کار مي‌کنم اما در کل سينما را بيشتر از تلويزيون دوست دارم.

ويشکا آسايش که پنج سال از تلويزيون دور بوده است، به آخرين کار تلويزيوني‌اش اشاره کرد و گفت: اولين کار تلويزيوني‌ام سريال «امام علي(ع)» بود و آخرين کار تلويزيوني‌ام «نردبام آسمان» بود که متعلق به پنج سال گذشته مي‌شد.

خاطرات قطام «امام علي» از زبان ويشگاه آسايش

وي سپس با اشاره به ايفاي نقش قطام در سريال «امام علي (ع)» يادآور شد: سريال «امام علي (ع)» تجربه خيلي خوبي برايم بود و خاطره‌ها و لحظات خوب فراواني از آن مجموعه در ذهنم باقي مانده است؛ چراکه در اين سريال اولين بار بود که مقابل دوربين مي‌ايستم و تمام دلشوره‌هايي که در اين مجموعه داشتم را به ياد دارم. در اين سريال در کنار بزرگاني چون داريوش ارجمند، سيروس گرجستاني، بهزاد فراهاني، پرويز پرستويي و... ايفاي نقش داشتم و همه عوامل مرا خيلي کمک کردند تا کارم را خوب ارائه بدهم.

 آسايش در پايان گفت‌و‌گوي خود با ايسنا درباره جديدترين کارهايش در تلويزيون و سينما به ايسنا گفت: براي تلويزيون کار جديدي ندارم و تنها کارم سريال «پرده‌نشين» بود که انجام شد. در حال حاضر مشغول بازي در يک فيلم سينمايي با عنوان «من ديه‌گو مارادونا هستم» براي جشنواره هستم که به کارگرداني بهرام توکلي در حال ساخت است.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: