اخبار مهم:
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹   ۰۳:۱۲
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
گفتگو با محمود پاک نیت

محمود پاک‌ نیت که به گفته‌ خودش در سریال «پرده‌نشین» نقش حاشیه‌ای دارد و کاراکتر «اکبرآقا» را ایفا می‌کند، می‌گوید: از اینکه با «پرده‌نشین»‌ها همکاری کردم واقعا لذت بردم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

این بازیگر در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، خاطرنشان کرد: در سریال «پرده‌نشین» شخصیت حاشیه‌ای دارم اما با وجود اینکه نقشم کوتاه و حاشیه‌ای است، خیلی دوستش دارم. اولین بار است که زندگی روحانیون در قاب تلویزیون به شکل سریال درآمده است و اعتقاد شخصی‌ام این است که «پرده‌نشین» یک کار خوب، گیرا، دلنشین و در عین حال جذاب از آب درآمده است.

وی سپس خطاب به بینندگان سریال «پرده‌نشین» تأکید کرد: توصیه‌ام به مردم این است که سریال «پرده‌نشین» را حتما تماشا کنند و مطمئن باشند که وقتشان تلف نخواهد شد. یکی از حُسن‌هایی این مجموعه این بود که اکثر اعضای گروه جوان بودند و من از اینکه کنارشان بودم، لذت بردم.

امیدوارم به کارهای بعدی بهروز شعیبی هم دعوت شوم

بازیگر نقش اکبر آقا در سریال «پرده‌نشین» درخصوص کارگردانی این مجموعه توسط بهروز شعیبی اظهار رضایت کرد و گفت: بهروز شعیبی به عنوان یکی از کارگردانان جوان بسیار حساس، با دقت و خوش برخورد هستند و من از کار کردن با او لذت بردم و امیدوارم باز هم در کارهای بعدی‌شان با وی همکاری داشته باشم. در کل در 30 قسمت از داستان «پرده‌نشین» به طور پراکنده تا پایان قصه حضور دارم.

وی در ادامه با بیان اینکه قرار بود در سریال «پرده‌نشین» نقش طولانی‌تری را داشته باشد، مطرح کرد: وقتی برای حضور در سریال «پرده‌نشین» دعوت شدم، متن را کامل نخوانده قبول کردم؛ چراکه به بهروز شعیبی اعتماد داشتم. حدود یک سال و نیم بود که سریال کار نمی‌کردم و پیشنهادهایی که ارائه می‌شد را دوست نداشتم و نمی‌خواستم در سریالی که دوست ندارم حضور داشته باشم. سریال «پرده‌نشین» را واقعا پسندیدم.

سریال حسن فتحی اولین تجربه حضورم در شبکه نمایش خانگی است

پاک‌نیت در بخشی دیگر از صحبت‌هایش درباره حضورش در سریال «شهرزاد» حسن فتحی، کاری از شبکه نمایش خانگی توضیح داد: در حال حاضر مشغول دورخوانی سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی هستیم. در این سریال قرار است نقش پدر شهرزاد را بازی کنم. اکنون مرحله دورخوانی، گریم، لباس و لوکیشن «شهرزاد» توسط گروه سازنده در حال انجام است.

وی سپس از اولین تجربه حضورش در سریال شبکه نمایش خانگی اظهار رضایت کرد و گفت: پیش از سریال «شهرزاد»، سه الی چهار تجربه کاری دیگر با آقای فتحی انجام دادم که همه آن‌ها خوب بودند. از متن سریال «شهرزاد» هم خوشم آمد؛ چراکه داستان گیرا و خوبی دارد و از آنجا که همیشه به کارهای حسن فتحی اعتماد دارم، پذیرفتم که در «شهرزاد» هم حضور داشته باشم. این سریال اولین تجربه حضورم در شبکه نمایش خانگی است که امیدوارم تجربه موفقی باشد.

او همچنین اعلام کرد: اگر از این پس کارهای خوبی در حوزه شبکه نمایش خانگی پیشنهاد شود، قطعا حضورم را در این شبکه ادامه خواهم داد.

مردم را به تلویزیون خودمان برگردانیم

بازیگر سریال‌های «روزی روزگاری»، «کهنه‌سوار»، «پدر سالار»، «پس از باران»، «شب دهم» و... در پایان گفت‌وگوی خود درباره سیاست‌های جدید سازمان صداوسیما و مدیریت سازمان توسط محمد سرافراز اظهار کرد: همیشه سیاست سازمان صداوسیما به نحوی است که ما خیلی نمی‌توانیم دخالت کنیم اما امیدوارم از این پس در صداوسیما شاهد کارهای خوبی باشیم؛ چراکه مردم هم دیگر از کارهای آن ور آبی خسته شده‌اند، به همین خاطر امید داریم با دیدن کارهای خوب، مردم به تلویزیون خودمان برگردند و مسئولان به این نکته توجه کنند؛ چراکه بخش فرهنگی‌مان در حال از بین رفتن است و باید راهی اندیشیده شود تا زودتر این مشکل حل شود.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: