اخبار مهم:
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹   ۰۳:۱۲
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
گفتگو با پژمان بازغی

پژمان بازغی درخواستش از رییس جدید سازمان صداوسیما را اینگونه بیان می‌کند: تلویزیون این روزها بی‌نظم شده است؛ امیدوارم نظم سابق تلویزیون به‌زودی برگردد.

این بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، در این زمینه مطرح کرد: با توجه به اینکه حدود 21 سال است در تلویزیون کار می‌کنم، اعتقادم بر این است که این روزها تلویزیون بی‌نظم شده است. به ویژه در بخش مالی که خیلی بی‌نظم شده است و توازن مناسبی ندارد. انتصاب آقای پورمحمدی به عنوان معاون سیما، خودش روزنه‌ی امیدی برای تلویزیون ایجاد کرده است که امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد.

بازیگر سریال «دولت مخفی» در ادامه از ایفای نقشش در این مجموعه دفاع مقدسی ابراز رضایت کرد و در این خصوص توضیح داد: اصولا ایفای اینگونه نقش‌ها را دوست دارم؛ چراکه فکر می‌کنم به نوعی ادای دین است. به دلیل اینکه پدرم از بچه‌های جنگ و از ایثارگران بود، بازی کردن در سریال‌ها و فیلم‌های دفاع مقدس و جنگ را دوست دارم و همیشه سعی می‌کنم سختی‌های اینگونه پروژه‌ها را به خاطر علاقه‌ام تحمل کنم.

سریال دولت مخفی

وی که در مجموعه «دولت مخفی» کاراکتر «سعید» را ایفا می‌کند، ادامه داد: احساسم این است که «دولت مخفی» نسبت به سایر کارهای دفاع مقدسی کمی متفاوت‌تر است؛ چراکه علاوه بر ژانر دفاع مقدس، درام خانوادگی هم در خودش جای داده است که این خودش یک حُسن است.

بازغی در ادامه به سختی‌های کار در پروژه «دولت مخفی» اشاره کرد و گفت: از 15 اسفند 90 تا 28 اسفند 92 با این پروژه قرارداد بستم و بار عمده‌ی فشار کار روی من بود؛ به دلیل اینکه یکی از بازیگران نقش اصلی سریال بودم. در طول مدتی که با این پروژه قرارداد بستیم، حدود 9 ماه متوقف ماند. در دوره اول آقای برزیده این مجموعه را کارگردانی کرد و بعد از توقفی که داشت، متأسفانه نشد که دیگر در خدمت آقای برزیده باشیم، بنابراین آقای راما قویدل مابقی کار را کارگردانی کردند. در کل کار سختی بود و فشار زیادی روی عوامل و بازیگران «دولت مخفی» بود؛ هنوز هم به عنوان بازیگر دستمزدم را تسویه نکرده‌اند.

این بازیگر تصریح کرد: بحث مالی یک بحث عمومی در تلویزیون است و فقط مربوط به پروژه «دولت مخفی» نیست. به هر حال باید کار کرد؛ تلویزیون این روزها مشکل مالی دارد و باید شرایطش را درک کرد. مردم که گناهی نکرده‌اند سریال‌های تکراری ببینند. متأسفانه مشکلی که در بخش مالی صداوسیما به وجود آمده، موجب شده که افراد متخصص دیگر در کارها نباشند و افراد غیرحرفه‌ای بیشتر سر پروژه‌ها حضور دارند که این جای تأسف دارد. ما به عنوان هنرمند از تلویزیون به خاطر ندادن دستمزدهایمان گله نداریم بلکه از این گله داریم که افراد متخصصی مثل اسماعیل عفیفه، مهران رسام، حسن بشکوفه و... خانه‌نشین شده‌اند اما در هر صورت نمی‌شود از تلویزیون عقب‌نشینی کرد؛ چراکه قطعا مردم به سمت ماهواره‌ها می‌روند؛ البته ناگفته نماند که مردم ما هنرمندان داخلی‌شان را بیشتر دوست دارند.

بازیگر نقش سعید در سریال «دولت مخفی» در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا در خصوص بازسازی واقعی لوکیشن‌های سریال «دولت مخفی» مطرح کرد: قبل از اینکه کار به پخش برسد، گروهی از دوستان آزاده برای بازدید از لوکیشن این مجموعه سر صحنه حاضر شدند و وقتی چشمشان به لوکیشن افتاد اشک در چشمانشان جمع شده بود و معتقد بودند که انگار صحنه‌های واقعی جنگ مجددا برایشان تکرار شد.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: