اخبار مهم:
جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱   ۲۲:۰۴
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۱۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۶
همزمان با روز پزشک پخش برنامه‌های رادیو سلامت ۲۴ ساعته شد تا با تکیه بر ذکر «یا من اسمه دواء و ذکره الشفاء»، با مأموریت تولید برنامه با محوریت سلامت، شبانه‌روزی به فعالیت خود ادامه دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:

به نقل از ایسنا ، شبکه رادیویی سلامت از بهمن ماه سال 1381 به عنوان هشتمین ایستگاه رادیویی شروع به کار کرد.

این شبکه با نگرش استراتژیک به سند چشم‌انداز بیست ساله و برنامه‌های توسعه سلامت کشور با سیاست ایجاد آرام‌بخشی در جامعه و افزایش امید به آینده، توجه به سلامت و ارتقای آن در همه ابعاد و نه فقط توجه به بیماری‌ها و درمان آنها، استفاده از کارشناسان واجد شرایط، استفاده از زبان قالب و شیوه‌های مؤثر و نوین جذب اقشار مختلف جامعه در برنامه‌سازی سلامت کار خود را آغاز کرده است.

شبکه سلامت که پیش از این به صورت 18 ساعته برنامه پخش می‌کرد، از شش صبح تا ساعت 24 برنامه داشت این شبکه از روز جمعه - اول شهریور ماه - همزمان با روز پزشک برنامه‌هایش 24 ساعته شد.

در حال حاضر شبکه رادیویی سلامت در بیشتر استان‌ها علاوه بر گیرنده‌ی دیجیتال ستاپ باکس روی موج FM ردیف 102 MHz نیز قابل دریافت است و مخاطبان می‌توانند برنامه‌های این شبکه رادیویی را از طریق موجFM، ردیف ۱۰۲ مگاهرتز بشنوند.

علیرضا بهفر، مدیر شبکه رادیویی سلامت نیز پیشتر درباره‌ی رویکر‌د این رادیو در سال جاری با اشاره به سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ اعلام کرده بود، در این سند بر موضوعاتی مانند امنیت غذایی، محیط زیست، نظام جامع تأمین اجتماعی، سرانه سلامت، خانواده، اعتیاد، عدالت در سلامت و تربیت بدنی تاکید شده است و سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ الگوی کاری ما محسوب می‌شود.

مدیر رادیو سلامت با اظهار اینکه در سند چشم‌انداز ۱۴۰۴احکام بسیاری در حوزه‌ی سلامت مطرح شده است؛ اما معمولا دولت‌ها به برنامه‌های طراحی شده در این سند توجه نمی‌کنند، توضیح داده بود: یکی از وظایف رسانه این است که این سند و چشم‌اندازهای آن را به مردم و مسؤولان گوشزد کند.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: