اخبار مهم:
جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱   ۲۱:۰۴
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۱۶۲
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۲
"حماسه میشان"، "پایتخت 3"، "بخت و اقبال" و "بازی دوگانه" سریال‌هایی هستند که برای پخش از شبکه یک مراحل مختلف تولید را پشت سر می‌گذارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:

به گزارش خبرنگار مهر، سریال تلویزیونی "حماسه میشان" به تهیه‌كنندگی رامین عباسی‌زاده جزو تولیدات الف ویژه تلویزیون است و فیلمنامه آن برای شبکه یک نوشته می‌شود. این سریال به برهه‌ای از تاریخ می‌پردازد كه مربوط به قیام مردم جنوب ایران در مقابل تهاجم انگلیسی‌هاست.

سریال تلویزیونی "پایتخت 3" هم برای نوروز 93 در شبكه یك تولید می‌شود. این سریال به كارگردانی سیروس مقدم ساخته می‌شود و محسن تنابنده هم سرپرست نویسندگان است. هم اکنون نویسندگان مشغول نگارش این اثر هستند.

همچنین فیلمنامه سریال "بخت و اقبال" به تهیه‌كنندگی حسین آقاهرندی و مجموعه تلویزیونی "بازی دو گانه" به كارگردانی حسین سهیلی‌زاده مراحل نگارش خود را برای شبكه یك سپری می‌كند.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: