اخبار مهم:
جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱   ۲۱:۰۴
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۱۵۹
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۵
مهدی سلطانی بازيگر نقش اردلان در مجموعه نمايشي مادرانه كه در ايام ماه مبارك رمضان از شبكه سوم سيما پخش مي شد و مورد استقبال خوبي نيز قرار گرفته بود به نمایندگی از سریال «مادرانه» در نشست با رئيس شوراي نظارت بر صدا و سيما سخن گفت .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:

مهدی سلطانی بازيگر نقش اردلان در مجموعه نمايشي مادرانه كه در ايام ماه مبارك رمضان از شبكه سوم سيما پخش مي شد و مورد استقبال خوبي نيز قرار گرفته بود به نمایندگی از سریال «مادرانه» در نشست با رئيس شوراي نظارت بر صدا و سيما سخن گفت .

وي با اشاره به اینکه بسیار خرسند بوده است که در این سریال به ایفای نقش پرداخته است، گفت: این سریال، سریال خوبی بود. باید سریال‌هایی از این دست ساخت به جهت اینکه با مخاطب ارتباط برقرار کرد. نه به معنای الفبا، بلکه به معنای مجرایی که پیام را به مخاطب انتقال داد.

این اتفاق در «مادرانه» به خوبی صورت گرفت و نویسنده این کار به خاطر شناخت خوبی که از زبان فرهنگ ما دارد، توانست قصه را به خوبی اجرا کند.

وی همچنین به جذابیت این سریال اشاره کرد و ادامه داد: هر اثر هنری باید بتواند احساس و اندیشه بهتری را به مخاطب خودش انتقال دهد.

تکنیکی که در این سریال به کار رفته بود، جذاب بود. جذب‌کنندگی که صرفا به معنای مفرح بودن نیست. سریال «مادرانه» ایجاد لذت می‌کرد.

عنصر تاثیرگذاری نیز از دیگر ویژگی‌های این سریال بود، نه اینکه اشک مخاطب را در بیاورد بلکه به علت مفید بودن این سریال بود.

بازیگر سریال «مادرانه» در پایان صحبت‌هایش به پیام‌هایی که به او بواسطه ساخت این سریال رسیده است،اشاره کرد و گفت: دختری که نزدیک به پنج سال و نیم با پدرش قهر بود، بعد از دیدن این سریال، ناخودآگاه با پدر خود آشتی می‌کند و گونه پدرش را می‌بوسد.

برای همین یک مورد بسیار خوشحالم که توفیق این را داشته‌ام که در این سریال بازی کنم.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: