اخبار مهم:
جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱   ۲۰:۰۴
ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۸
برنامه «مناظره» با اجرای مرتضی حیدری به زودی از شبکه یک تلویزیون پخش می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
ه گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، حیدری درباره این برنامه گفت: برنامه مناظره به سفارش معاونت سیما و با نظارت مستقیم مهدی فرجی، مدیر شبکه یک از استودیوی شماره 11 که محل برگزاری مناظره‌های ریاست جمهوری هم بود، پخش خواهد شد.

وی که اجرای مناظره‌های دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به عهده داشت، درباره محتوای برنامه «مناظره» گفت: قصد داریم در این برنامه به موضوعات مهم سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بپردازیم و با دعوت از نمایندگان قوای سه‌گانه، دستگاه‌های اجرایی، استادان دانشگاه، اهالی رسانه، فعالان سیاسی و اصناف مسائل روز را بررسی کنیم.

حیدری با اشاره به این که برنامه مناظره جمعه‌ها عصر از شبکه یک پخش خواهد شد،‌ گفت: تعداد افراد حاضر در مناظره بستگی به موضوع برنامه دارد و متغیر خواهد بود.

وی افزود: در این برنامه که به شکل مستقیم پخش خواهد شد،‌ تعدادی از مردم به عنوان نماینده افکار عمومی در استودیو حضور خواهند داشت.

حیدری درباره آغاز پخش برنامه "مناظره" گفت: تلاش می‌کنیم اولین قسمت این برنامه را روز جمعه، هجدهم مرداد تقدیم علاقه‌مندان کنیم.

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: